AĞ SİSTEMLERİ
Ağ (Network); en az iki bilişim donanımının belli kurallar içinde birbiriyle etkilişime geçmesini sağlayan, OSI Modeli denilen 7 katmanlı bir teknoloji modeli ile birbirine bağlanması sonrasında oluşan ortamdır.

KETEN Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık olarak, Ağ mimarisinin günümüz teknolojisinde lokomotif görevi üstlenen Cisco Ağ Ürünleri firmasının Dünya çapında geçerliliği olan CCNA Sertifikasına sahip personelleri ile, Kurumlarınızın mevcut veya yeni oluşturulacak ağ sistemleri ihtiyaçlarını ücretsiz olarak tespit eder ve projelendirir.

Ağ Teknolojileri kullanım yerlerine göre farklılıklar gösterir. Basit bir ethernet yapısından, ATM yapılarına, infiniband mimarisinden, Sanallaştırma altyapılarında kullanılan Fiber Channel veya iSCSI mimarilerine kadar LAN ve WAN yapılarında, kurum içi veya farklı lokasyonlar arasına kadar tüm ağ ihtiyaçlarınıza, en etkin ve maliyeti düşük teklifleri sunar.

Kablolama, aktif ve pasif cihaz temini ve montajı, konfigürasyonlar, ağ güvenliği gibi Ağ Mimarisinin tüm bileşenleri kurumumuz tarafından hizmetinize sunulmaktadır.
İletişim
Merkez Şube
ADRES: Malazgirt Mah. Miktar Sokak Aydın Apt. No:11 İç Kapı No:2 Sincan / ANKARA
TELEFON: +90 (312) 557 2 333
MOBİL: +90 (545) 390 11 60
Copyright © 2019 KETEN Ltd.