İŞ SÜREKLİLİĞİ
İş sürekliliği kavramı, üzerinde kritik sistemlerinizin bulunduğu yapılarınızın, meydana gelebilecek tüm sorunlarda çalışabilir halde kalması veya en kısa zamanda çalışabilir hale getirilmesi olarak tanımlanabilir.

Bilgi Teknolojileri alanında en kritik yapı; verilerinizin depolandığı donanımlar, sisteminizin çalışması için gerekli sistem yapıları, işletim sistemleri, uygulamalar ve bu yapıya ulaşmanızı sağlayan ağ sistemleridir. Bu sistemler bir sistem odasında bulunabildiği gibi, bir bankonun altında çalışanın ayağı altında da bulunabilmektedir.

Kurumun her seviyedeki ihtiyaçları tespit edilerek, en akıllıca, en faydalı, en ucuz ve en başarılı sistemler tesis edilmelidir.

Kurumunuzun onca gün/ay/yıllık birkiminin, doğal afetler, ciddi altyapı sorunları veya bir sabotaj sonrasında yok olmasını istemiyorsanız, KETEN Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık'ın uzman personeli tarafından ÜCRETSİZ olarak keşif hizmetlerinde faydalanabilirsiniz.

Her zaman en pahalı yöntem en doğru yöntem değildir. Sizleri dinleyerek Kurumunuzun çalışma yapısını anlar, en maliyet etkin çözümleri ayağınıza getiririz.
İletişim
Merkez Şube
ADRES: Malazgirt Mah. Miktar Sokak Aydın Apt. No:11 İç Kapı No:2 Sincan / ANKARA
TELEFON: +90 (312) 557 2 333
MOBİL: +90 (545) 390 11 60
Copyright © 2019 KETEN Ltd.