KETEN Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık
Ticaret, pazar, müşteri, karlılık, maliyet, rekabet kaygıları ile etik değerlerden uzaklaşılan günümüzde; güvenilir, ahlaklı ve saygın bir kurum hedefini kendine yol haritası olarak belirleyen KETEN Bilgi Teknolojileri, Proje ve Danışmanlık firmamız, 25 yıllık meslek tecrübesine sahip uzmanlarıyla, 2019 senesinde iş hayatına başlamıştır. İstikrarlı, kaliteli, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunma hedefi ile “Keten Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri” adı altında faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

> Kurumların ihtiyaç duyduğu bilgi sistemleri altyapısı ve sistemlerinin oluşturulması veya modernize edilmesi amacıyla danışmanlık hizmetleri.
> Kurumların ihtiyaç duyduğu her türlü bilgi sistem donanımlarının, Distribütörlerle yapılan bayilik anlaşmaları ile en ekonomik şekilde temin edilmesi.
> Kurumların işletmekte oldukları Microsoft veya Linux tabanlı sistemlerin yönetimi, yükseltilmesi, geliştirilmesi veya göç ettirilmesi.
> Veri merkezleri kurma, sanallaştırma altyapısının tesisi ve yönetimi ile anahtar teslimi hizmetler sunma.
> Merkez ve/veya uzak birimlerin güvenli bir ağ mimarisi altında birleştirilmesi, takibi ve yönetimi.
> Kurumların öncelikle kendi iç güvenliklerinin sağlanması, sonrasında dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı korunması amacıyla; sistem ve ağ güvenliği konularında gerekli tedbirlerin alınmasını sağlama.
> Özelleştirilmiş kurum içi paket yazılımlar oluşturma veya mevcut yazılımları geliştirme, modernize etme.
> Kurumsal web sayfaları oluşturma, mobil cihaz uyumlarını sağlama, domain isimlerini yönetme, SEO, Adwors ve diğer önceliklendirme tekniklerini kullanma.
> IP tabanlı etkilişimli iletişim cihazlarını kullanarak, IP Santral, Konferans, Toplantı Salonu, Akıllı Tahtalı Dershanelerin altyapılarını kurma.
> Felaket Kurtarım Merkezi, İş Sürekliliği, Yedekleme benzeri bilginin korunmasını ve olağanüstü durumlarda ulaşılabilir olmasını sağlama.
> Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, firmaların sorumluluklarını yerine getirmesini sağlama.
> Kurumların yasalar kapsamında uyması gereken bilgi güvenliği kapsamlarının güncel olarak takip edilmesi ve sözleşmesi bulunan Kurumların en kısa zamanda güncellenmesini sağlama.
> Kurumların ihtiyaçlarına göre hazırlanan özelleştirilmiş yıllık bakım anlaşmaları ile, periyodik olarak Kurumlar denetlenir ve olağanüstü durumlarda hızlı bir şekilde 7/24 gün/saat esasına göre hizmet verilir.
> Kurumlara özel eğitimler vermek
> Bilgi Teknolojileri Denetçiliği

Ankara merkezli olan Keten Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri; siber güvenlik tehditlerinin her an arttığı, altyapı, donanım ve yazılımların çok kısa sürede güncelliğini yitirdiği ve Kurumların itibarlarının gün geçtikçe yasal sorumlulukları yerine getirmesine bağlı olduğu günümüz ortamında, istikrarlı, kaliteli, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunma hedefini yerine getirmek için sizlerle birlikte bu yolda yürümüye daima hazır olacaktır.
İletişim
Merkez Şube
ADRES: Malazgirt Mah. Miktar Sokak Aydın Apt. No:11 İç Kapı No:2 Sincan / ANKARA
TELEFON: +90 (312) 557 2 333
MOBİL: +90 (545) 390 11 60